Exteriér

Eurookná

Prírodný, ekologický materiál svojou podstatou najpríjemnejší na dotyka vzhľad, podporujúci pohodu človeka, vysoká variabilnosť v riešení tvarov, doplnkov i detailov. Má minimálnu tepelnú vodivosť, schopnosťou difúzie vodných pár signalizovať vysokú vlhkosť vnútorného prostredia, je prakticky bez tepelnej rozťažnosti,  nevykazuje elektrostatický náboj. Vysoká konštrukčná tvarová tuhosť samotných rámov a krídel aj bez sklenenej výplne, vysoká pevnosť lepeného spoja, možnosť repasovania mechanických poškodení povrchu.

EUROOKNÁ PROFIL 68
Okná sú vyrobené z certifikovaných eurohranolov, ktoré zabezpečujú tvarovú stabilitu. Vonkajšie vodorovné plochy chránime pred poškodením okapnicami z povrchovej úpravy eloxovaného hliníka. Rámová i krídlová okapnica a taktiež 2 celoobvodové tesnenia patria u nás k štandardnej výbave. PROFIL 68 – priepusnosť koeficientu v tomto profile – dvojskle 4 – 16 – 4 dosahuje U = 1,1 W/m2K, s tepelným rámikom – SGG SWISSPACER – vyrobené pre budúcnosť.

EUROOKNÁ PROFIL 78
Okná sú vyrobené z certifikovaných eurohranolov, ktoré zabezpečujú tvarovú stabilitu. Vonkajšie vodorovné plochy chránime pred poškodením okapnicami z povrchovej úpravy eloxovaného hliníka. Rámová i krídlová okapnica a taktiež 2 celoobvodové tesnenia patria u nás k štandardnej výbave. PROFIL 78 – priepusnosť koeficientu v tomto profile – trojskle
4 – 12 – 4 – 12 – 4 dosahuje U = 0,7 W/m2K, s tepelným rámikom – SGG SWISSPACER – vyrobené pre budúcnosť.

EUROOKNÁ PROFIL 88
Okná sú vyrobené z certifikovaných eurohranolov, ktoré zabezpečujú tvarovú stabilitu. Vonkajšie vodorovné plochy chránime pred poškodením okapnicami z povrchovej úpravy eloxovaného hliníka. Rámová i krídlová okapnica a taktiež 3 celoobvodové tesnenia patria u nás k štandardnej výbave. PROFIL 88 – priepusnosť koeficientu v tomto profile – trojskle
4 – 16 – 4 – 16 – 4 dosahuje U = 0,55 W/m2K, s tepelným rámikom – SGG SWISSPACER – vyrobené pre budúcnosť.

Vchodové dvere

Sú väčšinou prvá časť stavby, ktorú si všimne každá návšteva a takisto jeden zo základných bezpečnostných prvkov v dome. Preto sa kladie dôraz najmä na ich estetický vzhľad a bezpečnosť.

Zimné záhrady

Vám umožnia žiť s prírodou na dosah – bez ohľadu na ročné obdobie a poveternostné podmienky.

Altány

Teplé letné dni a večery sú na posedenie v záhrade priam stvorené. Altánky, pergoly a rôzne prístrešky sú prvky záhradnej architektúry, ktoré ovplyvňujú vzhľad domu a záhrady a ponúkajú možnosť na stolovanie, posedenie, oddych aj zábavu. Ich výhodou je, že chránia pred poveternostnými vplyvmi a zvyšujú funkčnosť obytnej záhrady. Vďaka nim vznikne v záhrade príjemné zákutie, v ktorom si môžete v pokoji oddýchnuť a vychutnať pohľad na svoju záhradu.